شناسه : 42516
شنبه, 09/15/1399 - 10:01
نویسنده : ostanhamedan
همدان/فرمانده حوزه امام سجاد (ع) ملایر

بسیج نیرویی برای همه میدان ها است

فرمانده حوزه امام سجاد (ع) سپاه ناحیه ملایر با بیان اینکه بسیج نیروی کارآمد برای همه میدان‌ها است،اظهار داشت: به مناسبت هفته بسیج برنامه‌های متنوعی در حوزه مقاومت بسیج امام سجاد(ع) در راستای خدمت‌رسانی و ایجاد امید در جامعه برگزار شد.

سیدمحسن سیدحسینی در گفت و گو با خبرنگارخبرگزاری با بیان اینکه بسیج نیروی کارآمد برای همه میدان‌ها است،اظهار داشت: به مناسبت هفته بسیج برنامه‌های متنوعی در حوزه مقاومت بسیج امام سجاد(ع) در راستای خدمت‌رسانی و ایجاد امید در جامعه برگزار شد.

وی افزود: به مناسبت این هفته خدمت‌رسانی به مردم در قالب گروه‌های جهادی تخصصی شامل حقوقدان، پزشک، روانشناس، مهندسین کشاورزی و دامپزشکی با توجه به روستایی بودن حوزه استحفاظی انجام شد.

فرمانده حوزه امام سجاد (ع) سپاه ناحیه ملایر عنوان کرد: رفع مشکلات روستا توسط بسیجیان پایگاه در قالب «هر پایگاه؛ یک خدمت» و مطالبه‌گری از مسئولان محلی و برپایی ایستگاه سلامت و رزمایش امربه معروف سلامت با توجه به شرایط کرونایی جامعه از دیگر برنامه‌ها بود.

وی با اشاره به افتتاح پروژه‌های عمرانی محرومیت‌زدایی طی هفته بسیج گفت: همچنین به مناسبت این هفته اجرای گروه سرود به همراه خدمت‌رسانی در محله‌ها و روستاها برای ایجاد شور و نشاط را داشتیم.

سیدحسینی تهیه و توزیع کمک‌های مومنانه در قالب 200بسته معیشتی و لوازم التحریر و اجرای گشت‌های رضویون برای ارتقاء امنیت در محله‌ها را از دیگر برنامه‌های اجرایی طی هفته بسیج عنوان کرد.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید